| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Azi in jurul orei 16:00 a fost un film pe PROTV! Filmul era frantuzesc si era vorba de un baiat care nu avea parinti ( tatal sau murise in ocna si mama sa murise de inima rea), si la gasit un preot intr-o noapte degerat si la crescut! (...) Problema e ca n-am vazut tot filmul! CINE STIE CUM SE NUMESTE!? Dau fundita! Si de pe ce site pot sa-l vad?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Filmul se numeste'' Răzbunarea lui Jacquou''.
Eu am mai cautat sa il downloadez free sau sa il vizualizez online, dar chiar nu l-am gasit.

P. S.: Si mie mi-a placut.winking

Fundytza please.../?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Jacquou le croquant
Cu: Albert Dupontel, Marie-Jos�e Croze, Gaspard Ulliel
Jacquou le croquant / Răzbunarea lui Jacquou

| AlinaMarianaIipc explică:

Si de unde-l downloadez!?

| Butterfly ^_^ a răspuns:

Jacquou le croquant.
cred ca acesta e filmul.tongue

| Lu4ifer a răspuns:

Razbunarea lui Jacquou