| baby123 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un nr nou la cosmote si o cartela de incarcare cu 5 euro. Am bagat codul in telefon si mi-a spus sa dau mesaj la numai stiu unde cu textul "credit" ca sa imi dea cei 5 euro. Stiti la cat trebuie sa dau mesaj ca sa imi recuperez creditul? Nu pot sa sun la 1234 deoarece nu se activeaza nr pana nu incarc.

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

După ce ai băgat ăia 5 euro, nu mai poţi să îi recuperezi.

| mary1990 a răspuns:

Atunci cand ai numar nou, cei de la cosmote( sau gândit ei )că cu primi 5 euro pe care ii bagi in numărul tau de telefon sa iti pună minute, daca vrei cei 5 euro in schimb, da trebuie sa trimiti un mesaj cu textul credit, si cei de la cosmote anulează optiunea cu minute si gata ai din nou 5 euro, in privința cu oferta pe care ti-o dat nu stiu exact cate minute iti dau, dar știam ca putine din punctul de vederea a unor oameni. Bye