| wildstrawberry a întrebat:

Bac la geografie sau sociologie? Sunt clasa a XII-a Uman-filologie si sunt in dilema.Nu stiu la ce sa dau. Tinand cont ca dau bac la istorie obligatoriu,si invat mult, geografia ar fi o materie la fel de complexa.sad Va rog ajutati-ma spunandu-mi la ce ati dat voi si cum a fost! Multumesc!:*

1 răspuns:
| justadeeee a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie! Mi se pare foarte greu la geografie, avand un profesor care a omis destul de multe lucruri in lectiile noastre..si ne-a dat ca tema 70 de teste pana maine! straight face