| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti! Voi cu ce echipa de football tineti? Si despre Otelu' Galati ce parere aveti? Dau fundita! Pupii'cii.

Răspuns Câştigător
| Rosiilabucata a răspuns:

Echipa preferata Otelul, ce parere am de ea e super eu fac antrenamente la otelul

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Otelu normal daca is galateancalaughing:X

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Buna, eu tin cu Steaua Bucuresti, despre Otelu' Galati eu cred ca va fi ca Unirea Urziceni, a castigat campionatul anul trecut, anul asta cred ca va iesi pe podium (locurile 1, 2, 3) si la anul pe la capatul clasamentului

| DuddyDuddy a răspuns:

Nu sunt baiat dar stiu destul de multe despre football si nu prea imi place cum joaca Otelu'Galati.A da si tin cu Steaua. fundita/?