| shadow23 a întrebat:

Când ai fost ultima oară într-o tabără şi ce întâmplări amuzante ai trăit acolo? fundita pentru cea mai interesanta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing. Stai sa vad ce-mi amintescthinking Am furat whisky de la cei care ne-au cazat, iar unii sau imbatat. Ne urcam pe scarile care duceau spre mansarda casei si aruncam cu coji de portocale si biscuiti in capul celor care treceau pe strada (erau numai unguri), iar ei ne injurau in limba lorrolling on the floor. Baietii ne tot deranjau noaptea si ca sa ma razbun pe ei le-am pus pasta de dinti pe clanta usii. Dar surpriza, nu au intrat ei in camera, ci profa care organizase totul.Bineinteles ca s-a crizat putin si tot intreba cine a facut asta(toti se uitau la minerolling on the floor)Dadeam cu pumnii in masa sa ne aduca mancarea mai repede, am pus parola la camera noastra. O parola...nu asa crestineascawhistling, profa vroia sa intre si noi ii spuneam sa zica parola nestiind ca e ea la usa.Ne-am batut cu pernele pana am intors totul pe dos si muuuuulte altelehee hee