| babylicious a întrebat:

Buna cand eram mica ma uitam la un desen cu o familie de roboteii formata din mama tata fica si pe fiu il chema Oli si acesta avea un prieten patrat si as vrea sa aflu numele desenului deoarece vreau sa-i arat varului meu un desen frumos pentru varsta lui multumesc cine imi spunde numele

4 răspunsuri:
| Ștrundfărd a răspuns:

Desenele se numeste Rollie, Pollie, Ollie

| OnlyOne_5756 a răspuns:

Buna.Desenul se numeste Rolie Polie Olie.

| OnlyOne_5756 a răspuns:

Nu dai funda?puppy dog eyes

| ovidanie01 a răspuns:

Este foarte tare desenul era pe minimax si era preferatul meu:X...ma duc si eu acum sa ma uit la niste episoaderolling on the floor))