| simona233er a întrebat:

Care credeti ca sunt aspectele bune si cele rele in a fi admin pe o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Ce aspecte bune exista? lol, nu mai suntem in 2010, de ce ai face asta?straight face
btw, nu iti mai pierde timpul pe un rahat de pagina, nu castigi bani, nici prieteni, nici lucruri care te ajuta, nici nimic. "cristinutzica" (numele vorbeste singur, cred, mna) a spus ca trebuie sa stai cateva ore pe zi. pai pIm, iti risipesti viata (si aia sociala pe care nu cred ca o ai daca ai pagini de genul "ca la 14 ani love strucklove struck").
sper ca te-am ajutat, cat de putin...

1 răspuns:
| CrinaCorban a răspuns:

1. Sa fii activ cateva ore bune pe zi
2. Sa postezi multe poze/povesti/jocuri(depinde de pagina)
3. Sa fii comunicativ
4. Sa aduci like-uri la pagina

Cam astea sunt principalele aspecte de care tine cont un manager cand vrea sa adauge mai multi admini/admine