| AndrikNebunik a întrebat:

Care esre statusul vostru preferat?winking

8 răspunsuri:
| Lell a răspuns:

Cel mai sincer zambet dintre toate este acela al unui copil. Nu are nimic calculat ori ipocrit. Este pura fericire!happy

| Miha1308 a răspuns:

Citatul meu preferat: "Credinta face totul posibil, dragostea face totul mai usor."

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu plânge pentru ca s-a terminat, zâmbeste pentru ca s-a petrecut :X big grin

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Hmm, cred ca DND! dar si Idle e bun...

| scary7 a răspuns:

Brb

Răspuns utilizator avertizat
| denis112 a răspuns:

M.am apropiat de urechea ta si ti.am zis in soapta fi iubita mea:*!

| Necunoscut2 a răspuns:

Cand eram mai mica aveam status gen!: Tu sa taci cand vorbesti cu mine!laughing