| Unique a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferetai? Dar filmele cele mai vizionate?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Jim Carrey and Hugh Grant. Hmm, numai băieţi \dancing Notting Hill, Vreau să fiu mare ( Big ), Mincinosul Mincinoşilor ( Liar Liar ), Clica ( The Clique ), O, Doamne! ( Oh, God! ), Dumnezeu pentru o zi ( Bruce Almighty ) şi... cam atât. Ahh, da, şi,, Eu şi Tim pe o insulă pustie,,. Îţi fac şi o poezie

Eu şi Tim pe-o insulă pustie
Nu ezităm să stăm,
Să stăm şi să vorbim,
Să stăm, să vorbim, să ne plimbăm.
Unde să ne plimbăm?
Unde să zburăm?
Unde, unde?
Iar fluturaşii zboară, vedem că-şi iubesc viaţa,
Dar noi nu putem înţelege...
Iar păsările zboară, aruncate parcă... ca nişte săgeţi într-o tablă de darts,
Dar noi nu putem înţelege...
Nu am înţeles, nu înţelegem, dar oare vom înţelege?
Dacă da, când?
Peste ani, ani care parcă nu se mai termină...

P. S Am făcut eu acum poezia asta, nu e copiată! Doamna de română a spus că sunt plină de sensibilitate. Multă, multă sănătate şi... să plouă cu ciocolată peste noi! blushing

By þišiċã müšτăċίσąšă, 12 yearsbatting eyelashes

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Patrick Swayze si filmele "Darting Dances" si "The Ghost".

| DennyxD a răspuns:

Pai Alejandra Lazcano, Pee Wee, Alfonso Herrera, William Levy, Belinda, Sherlyn etc.(actorii)
Cameleonii...

| Pho3nix a răspuns:

Am mai multi actori preferati dar numarul 1 in top este Shia LaBeouf.
Imi place foarte mult si Gerard Buttler, Christiane Bale...si multi altii.

Am vazut multe filme dar Transformers l-am vazut de cele mai multe ori pentru ca e preferatul. (sunt fan al filmelor SF )
Si Law Abidin Citizen l-am vazut de vreo 4 ori. (este un thriller GENIAL ).

Mai sunt si altele. Nu-mi amintesc chiar toate filmele.tongue

| diana a răspuns:

Actorii preferati:Jim Carrey, Luke Wilson, Rob Schneider.
Cele mai vizionate filme:,, Stapanul Inelelor",, Harry Potter",, Vagabontul milionat". happy

| Miss Maddy a răspuns:

Adela popescu love struck
Si filmele cele mai vizionate : Telenovelele

| ruxybelle a răspuns:

Actori : Lindsay Lohan, Jessica Alba, Maggie Grace, Cameron Diaz etc big grin

Filme: Mean Girls, Taken, Sub anestezie, Ghost, Final Destination love struck etc...

| juno a răspuns:

Actrite preferate: Kate Beckinsale, Kate Hudson, Sandra Bullock
Actori: Owen Wilson, Johnny Depp, Gerard Butler, Adam Sandler
Filme care pot sa spun ca mi-au placut in adevaratu sens al cuvantului sunt: Law Abiding Citizen, Nothing but the truth, Click, Marley and me, My life without me, The blind side, etc. Oricum daca mi-o venit primele in minte inseamna ca is in top laughing).

| anca_2642 a răspuns:

Actorul meu preferat este Jonny DEpp /love struck si filmele cele mai vizionate. cele cu Jonyy DEpp :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Actorii mei preferati sunt Divyanka Tripathi, Sharad Malhotra, Kamya Punjabi etc.
Filmele vizionate: A ta pentru totdeauna, Triunghiul iubirii...in general vizionez filme de dragoste, cum sunt cele indiene :X :X :X big grin.