| Eu4EverX a întrebat:

care sunteti din cluj si stiti unde se pot face cursuri de dans tecktonik .....va rog care ma puteti ajuta...

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Imi pare rau, dar nu stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| iza4ever a răspuns:

Se gasesc mai greu cursuri pentru tecktonik in orice oras ai fi... dar poftim siteu asta http://www.oratoriudance.blogspot.com/ sper sa te ajute:P

| kenzo007 a răspuns:

Salut. sunt din Cluj... nu stiu exact unde se face dar ai putea sa te interesezi la tine la scoala, la palatul copiilor sau la scoala de dans. Bafta!