| loove_5215 a întrebat:

care v-ati luat revista bravo. ce sireturi ati primit?:d

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Buna! Azi mi-am luat-o si am primit la ea 2 sireturi, unul portocaliu si unul negru, iar pe amandoua scrie " nelimiteaza-te "big grin Sunt dragute pacat ca nu sunt mai groaselaughing)

3 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

NU AM PRIMIT SIRETURI! Cand am ajuns acasa, am citit pe bravonet.ro ca numarul asta se vinde cu sireturi. Si m-am dus inapoi la chioscul de unde am cumparat-o, si am intrebat vanzatoarea. Mi-a zis ca asa le-a primit.:O Ce oameni! straight face

| Stella a răspuns:

Este sireturi in revistaabig grin

trebuie sa imi iau si eubig grin

| prafdestelutze a răspuns:

Eu am primit 2 sireturi portocalii si doua negre pe care scrie nelimiteaza-te! si nu mai cumparati revista de la chiosc .ca..sigur nu o sa gasiti nici un siret(au grija vanzatorii de asta). eu mi-am luat-o de la kaufland!