Cate episoade au urmatoarele desene si cate minute tine un episod : Dragon Ball, Dragon Ball Z, Yu Yu Hakusho, Captain Tsubasa, Beyblade, Yu-GI-OH!, Pokemon, Digimon. Multumesc, funda :X

Răspuns Câştigător
| sorygokus a răspuns:

Pai. eu ma cred cel mai mare fan db/z/gt. si iti voi spune cat vor dura cateva din animeurile pe care leai scris. DRAGON BALL:19minute ep. DRAGON BALL z : 19 min ep. fara muzica e la inceput DRAGON GT daca te intreseaza 20 MIN. YU YU HAKUSHO 18-25 MIN POKEMON depinde sunt 8 serii difrite eu am vz doar 4 care tineau cam 16-26 de min... digimon 18-25 min. CAPITAN TSUBASA 14-24 min. sper ca team ajuta si PLS funda!