| dianarotaru94 a întrebat:

Ce as putea pune intr-o cutie cu amintiri in afara de poze? Ma refer la amintirile care le am cu prietenii

3 răspunsuri:
| vicky14u a răspuns:

Orice lucru frumos care are valoare sentimentală, nu?

| yubaretzul a răspuns:

Pietrele cu care ati aruncat unii in altii. Pe o foaie scrie injuraturile pe care vi leati adresat unii altora. Poze cu voi facand tot felul de chestii idoate dar misto.laughing)

| ѕოiℓε29 a răspuns:

Cadourile primite,jucariile preferate, felicitari, biletele, un jurnal cu toate aventurile, cite un chestionar despre fiecare prieteni...xD