| flory9787 a întrebat:

Buna happy!*** Ce as putea sa-i iau mamei mele de ziua ei Vreau cateva idiei! big grin
Mersii happy Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Isabellpink a răspuns:

Gandeste-te ce prefera ea dar iti pot da cateva sugestii : o floare in ghiveci, poate un lantisor pentru ca este plin de reprezentanti Avon, Oriflame etc. sau de ce nu un parfum pe gustul ei :*? Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Parfumuri; bijuterii; hane de la magazinele de firma; tot felul de felicitari pentru mame sau site-ul: http://www.romanianbrands.com/........:*:*:*:*