| shanela a întrebat:

Buna ce cadou as putea sa-i duc unui baiat la majoratul sau?

10 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

O sticla de vin sau sampanie, o poza cu voi 2 inramata, un tricou cu un mesaj : " Acum esti si tu in rand cu lumea", sau orice, un puzzle cu fata lui... Un ceas simplu si dragut, un ruj de femeie, suzeta, chiloti de bebe.
Cam atat.
Bafta >big grin

| MarcŞiAtât a răspuns:

Wii,psp,xbox,Nintendo ds.^^

| HelpMeNow a răspuns:

O papusa gonflabila! daca nu poti singur/a pune bani cu altii big grin

Acesta este cam cel mai bun cadou

| RoxAnneLove a răspuns:

Un tricou, un ceas amuzant, sau ceva fain, un costumas de bebelus nou nascut pe care sa csrii urari si o felicitare
Da-mi tu fundita :d

| Didu98 a răspuns:

Pai depinde in cat timp e ziua lui!`
Daca ai timp, fai un cadou cu toate prostiile (suzeta, zaruri, ziare, acadele, etc.) si pe langa pune`i ca un cadou mai normal un ceas sau un parfum. Nu uita de o poza cu el cand era mic!`
Daca nu prea ai timp, i`ai un ceas.Sigur ii va placea!`
Fundaa?batting eyelashes

| greutateideala a răspuns:

Depinde in ce relatie esti cu el.De exemplu daca sunteti amici ii poti lua un parfum iar daca e iubitul tau un ceas, ceva de imbracat.

| DidiLovesYou a răspuns:

Dac iti e prieten de mult ai putea sa faci un fel de colaj cu poze de cand erati mici pana in prezent... daca nu orice cadouthinking(o camasa, o sticla de vin/sampanie etc).
Sper ca ti-am fost de foloswinking:*

| Kristina_3133 a răspuns:

Depinde ce gusturi are! Cumpara-i un ceas ...nu stiu.Nu imi vine nimic in minte

| Tinel_3201 a răspuns:

Un ceas mare frumos cu ceva special,un parfum, depinde ce sport practica i'ai putea lua ceva, un joc ceva psp ps2 ps3 depinde de bugetul fiecaruia,un parfum bun, o curea super, o palarie sper ca ti'am fost de foloswinking