| brunettenini a întrebat:

Buna ce faceti? eu ma plictisesc cine stie un chat de tineri.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incerca pe netlog, fa-ti un cont, pune cateva date despre tine, cati ani ai, de unde esti, daca esti elev/student etc si daca vrei si o poza de profil si vei intra apoi in vorba cu diferite persoane. Avantajul este ca poti cauta doar acei mebri care indeplinesc actegoria impusa de tine: un anumit interval de varsta, sa fie dintr-un anume oras etc

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Incearca pe messenger.

| Xtadelo a răspuns:

Mor de cald. Tu ce faci?

| JoK3Rul01 a răspuns:

Noroc boss.Incearca-l pe cel de pe TPU. Daca nu ai cu cine vorbi bagi ID-ul si vorbim.