| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna restricted la facebook la o persoana? la ce are restricti pe profilul meu? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| муℓιƒєx a răspuns:

Deci...pers aceea ti-a day restricted sau tu? ca sa inteleg.
In primul rand o restrictionezi sa iti vada pozele sa vada ce ai scris pe wall.chestii de'alea. Funda? plzz

2 răspunsuri:
| k1gLuci a răspuns:

Buna!
Nu poate sa iti vada nimic personal.Adica ce ai pus tu acolo unde locuiesti sau ce ai mai pus acolo si nu mai poate sa iti vada Pozele.
Funda!?

| paulykutza98 a răspuns:

Deci...inceamna ca acea persoana sa nu vada profilu tau! Sper k ai inteles!