| dianka_4861 a întrebat:

Buna ce mai faceti...stiti ceva concursuri unde pot castiga un telefon... a rog... mi s-a stricat telefonul si de abia daca mmai merge...va rog...nu imi luati va rog intrebarea in batjocura

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Oracolulmeu.ro n-am intrat de mult. dar cand am intrat era in joc un telf supper!

| Dorinel a răspuns:

Heh... du-te la munca strange bani...bani nu o sa cada din cer...si jocuri care iti promit telefoane, sisteme, psp-uri etc...sunt foarte mari ca#%^uri...trebuie sa trimiti la tine in lista mass-uri gen..."vreau si eu un vot please" si trebuie sa strangi cam 1000-2000 de voturi...iti trebuie minim 50000 pers in lista ca minim 1000-2000 sa iti dea un vot...sincer decat sa te bagi in astfel de jocuri mai bine du-te si strange bani...bafta

| adrianhasde a răspuns:

Incearca sa-ti faci cont pe conquiztador faci multe jocuri, strangi puncte si poti licita, acolo sunt tombole in care se dau si telefoane mobile. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha.
scuze k rad dar si eu am telul busithappynumai am semnal nici ecran nici nimichappy STRANGE bani.
Sunt sanse minime ca sa castigi un tel din 21. nu hai sa zicem 15 milioane de oamenihappy