| Anileda a întrebat:

Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu si Catalin Botezatu!?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

B. Dragusan este o "vedeta de carton", spre deosebire de C.Botezatu,care este o personalitate! Drumurile lor s-au intersectat ocazional.

| sasha a răspuns:

Bianca- putin cam proasta, mi se pare ca ea a cautat mai mult sa isi faca publicitate
catalin- e un barbat ok invidiat de multi barbati pentru succesul pe care il are la femei insa cu bianca sincer a cam dat-o in bara
bianca +catalin ca cuplu = 0 nu se potrivesc si el daca a iubit-o e chiar prost desi eu nu cred, eu daca as fi in locul lui catalin as avea pretentii mult mai mari, dar ce mai nici cine sunt nu as sta cu una ca bianca, chiar nu stiu ce a vazut la ea.
cam asta e parerea mea, dar a ta?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Catalin Botezatu e suuuuuper ok.:X
Dar Bianca...este putin cam "tunata"
si daca e sa ne aducem aminte cum arata ea inaintestraight face...mai bine nu o facem

| wdsasd a răspuns:

Cel mai tare cuplu de cocalari pe care l-am vazut.

| FeTTiza a răspuns:

Catalin este un tip ok. Dar Bianca este doar o femeie care umbla dupa bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://biancadragusanu.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faceau o perche potrivita din puctu meu de vedre