| MihaelaRadu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "HOUSE OF WAX" eu il ador:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am vazut si eu filmul acesta, pur si simplu m-a cucerit imediat!
Este captivant, plin de suspans si m-a facut sa tresar la cateva faze.Pentru mine este precum o ambianta sinistra, dar foarte bine conceputa, in care linistea si nesiguranta te coplesesc, dar te instiga sa descoperi ceea ce se ascunde in spatele acestui tablou.
Il recomand cu placere atat iubitorilor de filme thriller/horror, cat si celorlalti!
Te pup!