| Cookieツ a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber (idolul noi generatii)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As turna niste benzina pe el si i-as da foc :X

19 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Trebuie sa am o parere?
Daca el e idolul noi generati inseamna ca eu nu fac parte din ea laughing)... aaa numai am 14 ani sa ma dea pe spate asta e altcevawinking
Apropo imi place avatarul tau big grin. Asculti Eminem? happy

| medgirl a răspuns:

Stii, nu-l ador, dar nici nu-l urasc, paralela...

| dllm. a răspuns:

Prea copil, razgaiat, rasfatat. ragushit. n-am nimic cu el, dar,, e prea tampit! mai ales cand i-a zis selenei gomez sa-si dea jos pantofii sa fie amandoi la fel de inalti. LOSERbatting eyelashes

| Alee_6805 a răspuns:

Nu-l iubesc, dar nici nu-l urasc. E ok

| Smileee a răspuns:

Eu am o parere buna. Si dupa parerea mea, el nu este idiotul noii generatsii, dar nu pot sa condamn pe` nimeni... fiecare` cu parerile` sale` straight face

| Smileee a răspuns:

Am vazut ca tu ai scris IDOLUL noii generatsii doar ca eu am zis idiotul pentru` ca majoritatea baietilor asa zic happy [ si cateva fete ]

| mistikk a răspuns:

Ooff...mai bine ma abtin momantan justin bieber este un adevarat nimicbig grin

| Andre a răspuns:

E superb nimeni nu lar putea intrece e cel mai tare si superb love struck!

| ilydude a răspuns:

Sunt obsedata.laughing

| NBieber a răspuns:

Mie imi placestraight face.Adica.nu stiu, altora. Dar mie imi este simpatic.straight face. Nu's nebuna dar e okei tipulhappy

| YTwatchdog a răspuns:

Eu l-as face sa se chinuie ca un caine si i-as oferi o moarte lenta si dureroasa(nu ma antrebati cum am devenit asa de sadic)

| andrutza_5118 a răspuns:

Mie imi place ffff mult! Este suuuper, melodiile lui sunt frumoase si reusite. Tu ce parere ai?

| Casandra a răspuns:

E dragut dar e un idiot.Are voce buna dar ma enerveaza ca se crede cel mai tare.Am citit multe lucruri despre el...Cika el i-ar putea mate pe toti cei 3 jonasslaughingrolling on the floor

| xDixiiii a răspuns:

Eu il ador love struck love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l suport. mi s-a luat de moaca lui peste tot. abia mai poti sa intri p youtube fara sa apara el acolosad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este preferatul meu este cel mai dragut tip pe care l-am vazut, este suuuuuuuuuuper tare big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grinbig grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de el la nebunieeeeeeeeeeeeeeeee I love you Justin Bieber so much from heaven to earth is little says

| andreutza22 a răspuns:

E cel mai frumos baiat si canta foarte bine