| Melissssa a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele Calinescu(filologie) si Decebal (stiinte sociale)? Cat timp faci latina la liceul Calinescu? Teza este grea? Vreau cat mai multe informatii.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| aliss23 a răspuns:

Nu sunt in liceele respective, dar sunt pe profil uman (filologie). Pot sa iti spun ca la filologie se studiaza latina pana in clasa a 12-asi dai si teza, iar la stiinte sociala pana intr-a 10a, nu dai teza. Iar de dificultate, in functie de cat de bine te descurci, atat de greu sau de usor iti va parea. :* sper ca te ajuta cu ceva.