| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile astea pe care cica faci bani? e ceva adevarat? Am mai auzit de un site pe care dai click si castigi bani, nu stiu daca e fix asa cum am zis, deci e ceva adevarat?

2 răspunsuri:
| rosesonfire a răspuns:

Nu te baga in chestiile astea, ca sunt ilegale si te pacalesti

| yomotherfucker a răspuns:

Buna. nu mai nu faci niciun ban laughing sunt puse ca sa fie puse...straight face nu este adevarat sa stii. vezi sa nu te apuci sa da'i click sau chestii de genul asta. Nu am nevoie neaparat de funda eu ma bucur ca te'am ajutat happy :*