| Elena_9064 a întrebat:

Ce parere aveti despre vise? Vreau si eu sa aflu cat mai multe lucruri despre vise. Puteti sa imi spuneti si mie mai multe chesti?big grinVreau sa aflu multe...

Răspuns Câştigător
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai nu sunt chiar asa multe lucruri de spus.De exemplu se zice ca atunci cand visezi apa stai cu graija, sau ca atunci cand visezi ca iti cad dintii inseamna ca ai sa auzi de inmormantari! Mai multe nu stiu! Sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| Elena_9064 explică:

Ce semnificati?

| Gesara a răspuns:

Daca visezi alb negru inseamna ca esti nebun

| B0GDI a răspuns:

Eu nu cred ca visele au o anumita semnificatie...

| Ayliiin a răspuns:

Hei, Elena! Da-mi id-ul tau printr-un mesaj privat si vom vorbi mult mai multe. si da, stiu foarte multe "chestii" despre vise. happy