| Claudia_4756 a întrebat:

>Buna:" ce parere aveti in general despre telefoanele vu tauchscreen adica sunt bune pentru. ca vreau sa imi cumpar inca nu stiu decarethinking Daca imi cum par credeti ca se va strica repede? o sa am probleme cu ecranu? Funda pentru cel mia folositor >raspuns:*:

Răspuns Câştigător
| BloodLine a răspuns:

Nu toate telefoanele cu touch sunt bune. Eu am un HTC Wildfire si sunt foarte multumita de el, raspunde bine la comenzi, are OS Android 2.1 cu update pentru 2.2, camera 5MP, rezolutia nu ma deranjeaza chiar daca este destul de mica. Nu-ti face griji asupra ecranului, iti iei o folie de protectie si nu se mai zgarie nimic. O husa de silicon sau ceva si nici spatele nu se va zgaria. Pe telefonul meu am milioane de aplicatii, jocuri, etc. doar e un smartphone big grin. Depinde ce buget ai, daca vrei sa-ti iei la liber sau la abonament. Bafta! (funda?)

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Buna elena
da sunt foarte bune, eu am unul de 1 an si l-am mai scapat pe jos din cind in cindbig grindar nu are nimic, inca e tare bunhappybafta

| dicualex a răspuns:

Touchscreen. ok pai sa vedem iti recomand cateva telefoane cu Touchscreen bune, iPhone, HTC Mozart, Nokia N8, Samsung Galaxy S, Motorola Defy, eu am iPhone si Nokia n8 si sunt multumit de ele Bafta:*

| HappySadness a răspuns:

Telefoanele cu tauchscreen sunt foarte bune si au o gramada de jocuri, numai ca, in timp, raspund mai greu la comenzi si e cam sensibil ecranul si se zgarie usor. Dar merita sa-ti iei daca nu te va enerva laughing pe mine m-a enervat unul ca nu prea asculta de mine laughing

| Irynushca a răspuns:

De obicei gasesti telefoane bune...dar sunt pretentioase si se strica repede.dar daca iti plac nimeni nu te obliga sa nu-ti cumperi