| moniii5 a întrebat:

ce pot face la gta san andreas sa trec de prima misiune? ..atunci cand merg cu bicicleta se blocheaza jocul ..habar n.am de ce... am incercat de multe ori

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Incearca sa modific din Setting Video Graphic la Low.Ca nu ai placa video buna asa se intampla.

| splash132 a răspuns:

Exact ca si rater.placa video e de cacao. daca nu merge la low, ia o placa video noua ca se merita pentru ca au ieftinit preturile, iti iei una de 1024 si nu mai ai probleme la niciun joc, momentan!winking

| moniii5 explică:

Pe bune?! abia am cumparat laptopul!