| 2002bibi a întrebat:

Buna! Ce pot sa fac sa nu ma mai stresez din nimicuri? Dacă trebuie sa merg undeva peste o săptămână în fiecare zi stau cu gândul la ziua aia și îmi toc mintea cu ce o sa se întâmple. Pana și noaptea înainte sa adorm stau cu gândul ca mâine trebuie sa merg undeva, toată ziua stau cu gândul ca la ora 4 merg acolo și nu pot sa ma concentrez la altceva. Îmi plac foarte mult lucrurile spontane! Sa nu mai pot sta pe gânduri! Va rog ajutați-mă cu orice ce pot schimba la mine

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Atunci nu mai iti planifica din timp, incearca sa faci totul de pe o zi pe alta ca sa nu te mai stresezi daca tot iti plac lucrurile spontane.