| Rallu a întrebat:

Buna!
Ce programe de modificat poze folositi?
vreau si eu sa stiu care e mai bun
Da`ti`mi linkuri de unde le pot descarca (in afara de photoshop, magic editor, photoshine sau artweaver)
Mersi!
Dau fundita pentru cel mai bun program:*

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Eu mai folosesc si Photoscape. E gratis, full, si simplu de folosit.

4 răspunsuri:
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Eu una folosesc photoscape, photobrush [aici ai nevoie de licenta ] si photofiltre, le poti downloada de oriunde de pe net;))
De asemenea http://www.picnik.com/ e foarte practic :)
Inearca-le,
xoxo.

| Stefanaaa a răspuns:

Eu folosesc Photoscape si www.fotoflexer.ro [e mai complex site`ul] :P

| Stefanaaa a răspuns:

Sau www.taaz.com asta e superb dar trebuie sa-ti faci cont :P.