| fashionaddict a întrebat:

Buna!
Ce sa fac sa imi piara pofta de mancare? Mananc toata ziua si m-am ingrasat:-s
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti ceva de facut, care sa-ti distraga atentia sau mananc putin si de mai multe ori pe zi, incearca sa te abtii.

11 răspunsuri:
| symo_1115 a răspuns:

Nu e de preferat sa mesteci guma si bea multa apa plata nu mineralahappy

| love44katyp a răspuns:

Bea mai multa apa(de preferat minerala) si mesteca guma
fundita?

| fashionaddict explică:

Site-ul acesta este facut sa ajutam oamenii nu sa ii judecam sau sa le punem diferite etichete.
Daca tu crezi ca eu am cu capul, este parerea ta.Nu ma deranjaza, dar raspunsul tau nu are nici o legatura cu intrebarea pe care am pus-o eu.

| CHILIPIR a răspuns:

Bea multa apa.

| Alexyka a răspuns:

Pai incearca sa mananci mai multe fructe.Sa nu mai mananci snacks-uri, burgari, hot dog, chestii de la McDonalds si KFC ca alea ingrasa de obicei! Depinde si de mancarea care o mananci acasa.Am citit undeva ca atunci cand vrei sa-ti piara pofta de mancare bei apa. cam atat stiu... sper ca raspunsul meu sa-ti fie folositor...big grin

| Anonim_3812 a răspuns:

Get laid!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci niste salata cu piept de pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme cu greutatea.am 58 de kg si 1'58 h.mananc dim supa sau o salata, iar pe timpul zilei beau 2-3 L de apa sau ceai. fac km o ora de exercitii fizice sau mai putin depinde de timp.am slabit dar nu fff mult. oricum se cunoaste pentru ca mi s-au subtiat picioarele si mia diparut din celulita. incearca si vz daca are acelasi efect.bafta.si app am 18 ani happyhappyhappy:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme cu greutatea.am 58 de kg si 1'58 h.mananc dim supa sau o salata,iar pe timpul zilei beau 2-3 L de apa sau ceai.fac km o ora de exercitii fizice sau mai putin depinde de timp.am slabit dar nu fff mult.orikm se cunoaste pentru ca mi s-au subtiat picioarele si mia diparut din celulita. incearca si vz daca are acelasi efect.bafta.si app am 18 ani happyhappyhappy:

| jannyss a răspuns:

Imi pare rau,,, nu vreau sa par...ca tine, dar pui intrebari chiar prostesti, de genul cum vrei sa-mi port parul la scoala, s-au tu ai fost tinuta la tarus? sory; nu vreau sa fiu meschin dar te pot intreba; daca suferi cu CAPUL?

| jannyss a răspuns:

Cati ani ai?
ID-ul meu daca vrei sa vb.
janyss_boy_2009