| Twister09 a întrebat:

Ce se aude ca din 1 iunie se merge la scoala 2 saptamani?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa se aude, clasele terminale, 8 și 12.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cei din clasele terminale doar (clasa 8 și clasa 12) cred

| Nume6 a răspuns:

De pe 1 iunie până pe 12 pentru pregătirea de examene clasele 8 si 12. S-a și zis că nu e obligatoriu, dacă vrei mergi, dacă nu nu mergi. Oricum...mă îndoiesc că se duc copii ca să se infecteze și dupa să nu mai poate sa-si sustina examenul, mai bine stai si te pregatesti acasa.

| Katie1356 a răspuns:

Vor merge cei din anii terminali, respectiv a 8a si a 12a, prezenta fiind optionala si obligatoriu luandu-se masurile de protectie impuse.