| stefania62828 a întrebat:

Buna, ce se intampla daca fumez ceai la plic gen menta sau musetel?

Răspuns Câştigător
| hellokitty998 a răspuns:

laughing ceai la plic nu e chiar indicat sa fumezi caci nu iti ofera niciun efect special, ci doar o sa inhalezi dioxid de carbon si posibil sa ai o durere de cap... insa poti cauta pe net ca sunt alte plante pe care le poti procura de la plafar care pot fi fumate (incluzand unele tipuri de ceai care vin si la pliculet) :p totusi mai bine e sa bei ceaiul

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mori mai repede.

| 199onur7 a răspuns:

Baaaaa laughing)))) cum sa fumezi cei frate laughing))))

| Fonk a răspuns:

Tovarăși mei or fumat flori și nau pățit nimic, (doar puține halucinați).