| Cher22 a întrebat:

Ce se pune/scrie pe un blog? big grinbig grinbig grin funda happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice, de la evenimente personale până la știri de pe mapamond!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Despre vedete
despre sfaturi pentru frumusete
despre desene
despre masini
orice iti place tie happy

bye-bye

| dydy1992 a răspuns:

Paii pe un blog se scrie stiri despre o vedeta/vedete sau despre tine happy
(Funda?big grin)

| DennyxD a răspuns:

Pai poti sa faci pentru inceput o descriere despre tine, apoi scrii despre anumite zile ca intr-un jurnal, scrii ganduri etcthinking
funda?:*

| showtime1 a răspuns:

Poti incepe sa povestesti anumite momente din viata, sa spui bancuri, sa pui poze amuzante. Fii naturala chiar si acolo!