| PrEtTyAnGeL a întrebat:

ce semn este acela cu aratatorul si degetul cel mic ridicat? adica ce vrea sa insemne?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satana. laughing

| only2k a răspuns:

Eu stiu ca rock-eri il folosescthinking asa se saluta de la diastanta, daca nu ma insel:d(ca si cum ai face cu mana).

| Paranormal12 a răspuns:

Salut! Nu exista un semn doar cu araatorul si cu degetul mic ridicat.Probabil semnul la care te referi este cel cu aratatorul, degetul mic si degetul mare ridicate si inseamna ori sunati-ma, daca este dus la ureche, sau super/smecher daca est oriunde altundeva de ureche.

| Ellena1920 a răspuns:

\m/ este un simbol rock.Rockeri il folosesc.
http://metropotam.ro/......050013215/