| adelinasprintaru a întrebat:

ce sonerii aveti la telefon? ce melodii, mai exact house?big grin sau ceva fain?batting eyelashes va rog niste idei!:*

8 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

1 My beautiful one; 2 trippin; 3 music make me free st cele mai tari melodii

| ChocaholicBi a răspuns:

Eu am melodia,, Hey Soul Sister ``. E foarte frumoasa. Caut-o pe www.youtube.com daca o vrei. Funda?

| aиdяaaa●• a răspuns:

Florida ft. David Guetta-Club can't handle melove struck
e superbaaalove struck

| Pisica_6524 a răspuns:

Sean Kingston- Letting go

asta-i cea mai fainalove struck

fundita? [plss]

| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

Soneria mea la telefon se numeste: Ring19_This Time e superb, fundita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamasita; rude boy; tik tok chipmunks; single lady; cat deluna feturing; waka waka; miss fatty; the pussycat dolls beep ft.; inna deja vu; FloRida-Low; puya fresh