| LoLo a întrebat:

happy ce sporturi va plac? sau ce sporturi practicati?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu practic niciun sport, de fapt practic dar dormitul nu e inca numit sporthee hee. Insa imi place sa joc volei, handball, baschet si sa innot.happy

| anusha a răspuns:

Salut imi place basketul, si il practic. Insa as dori foarte mult sa ma invat sa joc tenis de camp.

| Medis a răspuns:

De obicei, aruncarea cu privirea, prin parc dupa baieti dragutibig grin. Sincer nu practic nici un sport, dar mi-ar placea foarte mult sa fac danstongue.

| robert09 a răspuns:

Kick-boxing, sala de forta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instructor arte martiale