| iulia972 a întrebat:

cei care au pagini pe facebook care ma ajuta sa imi faca si mie publicitate la pagina? mie destul de greu sa o cresc si am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| fuckbbi a răspuns:

Hey! Buna :*
De ce nu incerci, sa scrii la comentarii despre pagina, sa o pui chiar si pe TPU! Poate chiar e o pagina faina, insa despre care nimeni nu stie, incearca sa-i pui link-ul aici pe TPU! La mai multe intrebari, raspunsuri! Vei vedea ca se va ridica numarul de like-uriwinking Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Sunt pe facebook atatea grupuri care fac publicitate altor pagini sau te ajuta cu likeuri cauta la grupurui de exemplu Publicitate pagina sau Like pagina si intra in cateva grupuri delea si iti faci publicitate la pagina ta.Succes.