| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Samsung Corby S3650 ii merge bine touch-ul?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| danielaaalz a răspuns:

Are o prietena buna, si merge foarte bine si il are deja de un an si se blocheaza cateva secunde cateodata dar asa se intampla la toate telefoanele ca eu am Nokia n97 si tot la fel se intampla dar foarte rar.in genereal e un telefon bun, daca vrei sa iti iei i-ati fara probleme

3 răspunsuri:
| OnlyGirl a răspuns:

Cred ca Samsung corby e unul din cele mai bune telefoane am si eu si touch-ul merge super bine si usor il am de 2 ani si nu as vrea sa-l schimbbatting eyelashes

| Cecex3 a răspuns:

Eu am. Da, al meu merge destul de bine. Il am de un an si ceva, si nu s-a stricat niciodata, dar nici ca-l folosesc non-stop [am doua telefoane]. Cateodata se blocheaza touch-ul cateva secunde, apoi se apasa singur cateva secunde straight face. In genereal merge bine :]

| ionik13 a răspuns:

Eu am Samsung Corby Roz.Si da imi merge ffb touch-ul.La inceput posibil sa mearga mai greu dar dupa e,, sclavul tau,,. Funda?