| Rederede a întrebat:

cine credeti ca va castiga Campionatul Mondial?

Răspuns Câştigător
| Danny_4297 a răspuns:

Eu cred ca daca Spania invinge Germania acum, sau invers, una dintre ele va castigawinking.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Germania eu spun ca e favorita. Mi-as dori o finala Germania - Uruguay si vreau sa triumfe Uruguay.

| georgegs a răspuns:

Olanda.sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca GERMANIA, ce mai vorba. Ajung in finala cu OLANDA si acolo castiga cu 4 - 3 si apoi iau trofeul.Pe locul 2 va fi OLANDA si pe al treilea - SPANIA.Sunt sigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosor3l Vor fi campioni, fii sigur de asta...

| cocalaru a răspuns:

Germania. la cum joaca, nu cred ca o poate opri cineva big grin eu am tinut cu Brazilia de la inceput, si Germania este o tara pe care nu prea o plac. dar cred ca ei vor fi campioni anul asta happy