| EaNuStieTot a întrebat:

Buna cine imi poate da in sit de unde pot sa donaldez ( nu stiu cum se scrie :p ) un program prin care pot sa fac schiite de haine, rochii
si mai am o intrebare stiu cineva un sit de unde pot donalda un program prin care pot sa modific vocea
dau funda

5 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Programe sunt, dar la nivelul tau de inteligenta, ma indoiesc ca stii sa le folosesti.

| Reverse a răspuns:

Ce-ai spasmă? Nu mai pierde vremea pe internet, treci şi învaţă.

| RazvanOCP a răspuns:

Da tu ce nota ai la engleza?

| Petrysor_Ursulet_1985 a răspuns:

Sunt curios cum suna daca trimite tot ce a sc intr-un voice mail laughing)