| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum se face contul de fb privat? am modificat din setari pe prieteni si nici-o schimbare.alte idei? mersikiss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy in dreptul la -> Cine iti poate vedea postarile viitoare? da click pe -> Editeaza -> aici alegi PRIETENI -> salveaza setarea.Acum click pe Cronologie si Etichetare (in stanga) in dreptul la -> Cine poate adăuga lucruri în cronologia mea? -> click pe Editare si alege ->Prieteni ...si continui cu ->Prieteni pana jos. Enjoy! Ai profil Privat!