| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine imi spune si mie cum dezinstalez si sterg un program. Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Dai click pe start>control panel si iti apare o lista cu programele care le ai instalate in pc. Dai click pe cel care vrei sa il dezinstalezi.(scrie acolo 'remove' sau 'uninstall', depinde ce windows ai).
Ca sa il stergi, te duci in folderul in care l-ai salvat si dai click dreapta pe el, apoi 'delete'.

3 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Din control panel
funda?batting eyelashes

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Start- control panel -add or remove programs si catuti programul si dai remove

| Atlusny a răspuns:

Daca ai Windous XP intri la Control Pannel si alegi Add or remove a program si cauti programul respectiv in lista si ii dai remove.