| Dianna_7625 a întrebat:

cine imi spune si mie niste carti in gen 'twilight'? pls. sh cat mai repede! sau ceva romane pe care le'ati citit voi si care v'au placut mult kiss. fundita

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Seriile casa noptii, vampirii sudului, academia vampirilor, jurnalele vampirilor

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The vampire diaries(mai bine te-ai uita la serial)

| AnnaMariaaa a răspuns:

Din colectia Casa Noptii-Semnul, Tradarea si Aleasa, Jurnalele Vampirilor(dar daca ai vazut serialul cartile nu au nici o legatura)

| InLove a răspuns:

Nu plage sub clar de luna, e foarte faina, si la twilight, continuarile, daca nu leai citit! fundita?!

| Buh a răspuns:

Din cate stiu eu "The Vampire Diares" este cam ca twilight si am vazut ca sunt si carti...sunt 4 volume ""Trezirea, Lupta, Furia si Reuniunea" din cate am citit eu in bravo...
Sper ca ti-am fost de folos.

| Hiroshima a răspuns:

Gazda e un roman super tare. eu zic sa il incerci. e suppperb.
Sper sa iti placa happy.