| Claudiu_Vicol_1995 a întrebat:

Buna cine ma ajuta si pe mine cu cateva exemple nume de revisa dar sa contina cuvantul CHEMIS? va rog din suflet dau funda si vot

2 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

As putea spune eu un titlu dar ar fi mai eficent daca miai face un scurt rezumat sa pot spune un titlu care sa aiba legatura exacta cu revista.

| Claudiu_Vicol_1995 explică:

Pai suntem o liga de studenti si facem o revista cu tot ce facem noi toate activitatile si vrem sa ii punem un nume dar nu avem idee daca ai putea sa ne ajuti ar fi frumos din partea ta