| bianca_2257 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine cum sa fac sa stau cu un baiat
eu tot timpu pun colegi colege ca sa il intrebe si el nu le raspunde lor a zis ca vrea sa imi raspunada mie ce sa fac?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Are mult bun simt si nu-i place sa-si faca publica viata personala!
Relatia intre un baiat si-o fata nu sunt stirile de la 7 pe ProTV,e nevoie de intimitate aici!
Ce te costa sa-ti iei inima in dinti,sa te postezi in fata lui si sa-i spui "ce anume sa mai fac,ca sa pricepi,in sfarsit, ca-mi placi"?
Nu mai trimite soli de pace, mergi tu!
Bafta maxima!

| AdrianL a răspuns:

Iti iei inima in dinti si ii zici ce simti pentru el, tu nu trebuie sa pui pe altcineva sa intrebe pentru tine atunci el o sa creada ca il eviti si nu vreti sa vorbiti doar voi doi.Trebuie sa incepi sa te imprietenesti cu el sa fiti cei mai buni prieteni si dupacea ii spui ca-l placi si ai vrea sa fii impreuna.