| lavinik a întrebat:

Buna cine s-a uitat luni la miss baiatul de la tara, acolo era un baiat pe nume ioan si am cautat pe net poze cu el si nu am gasit.Va rog frumos imi puteti da poze cu el sau sa-mi spuneti site-ul de unde ati gasit si cum ati scris multumesc mult si funda normal

Răspuns Câştigător
| Purplebutterfly_6685 a răspuns:

Si eu am incercat sa caut acelasi lucru ca si tine si nu am descoperit nimic happysad Imi pare rau ca nu te pot ajuta.Am si eu nevoie de acealsi lucru ca si tine

Ne ajuta si pe noi cineva?

1 răspuns:
| lavinik explică:

Cred ca nu ne ajuta niciunul sunt rai