| Pufarina4546 a întrebat:

cine stie ce materie predomina mai mult la profilele comert, economic, turism si alimentatie ( de la Colegiul Economic "Mihail Kogalniceanu" Focsani) ajutor! plz fundoi.love struck

Răspuns Câştigător
| Sedativ_7392 a răspuns:

Poi bine inteles.materiile ce se bazeaza p profil.[pe comerts.o sa faceti super mult si e plictisitor.adk o sa aveti in jur de 6-7 ore p saptamana. poate si mai bine.../la turism si alimentatsie nj.iar l economic am inteles ke fain.] si eu m-am gandit tot pe profil economic sa dau la Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Galati

1 răspuns:
| Deea99_4358 a răspuns:

Eu spun ca matematica