| oana1238105 a întrebat:

cine stie cum pot sa folosesc Windows Movie Maker? ma ajuta cineva? multumesc anticipat!:*:*

Răspuns Câştigător
| GothicBlueWinter a răspuns:

Nu este chiar asa greu sa folosesti WMM. Deschizi aplicatia(big grin), la prima coloana dai click si alegi ce vrei sa pui pe film(mai intai materialele trebuie puse in colectie dupa aceea drag-uite pe banda de jos). la edit iti alegi efectele pe care le vrei(ele trebuie trase pe poza sau filmul de pe banda) si,, titles or credits"(dupa ce dai click, alegi unde vrei sa le pui, dupa care dai click din nou, scrii si dupa aia,, done"). Si mai ai pasul 3, unde iti salvezi filmul.
Daca mai ai probleme, dai pe,, tips"-uri.
Funda?