| gina09 a întrebat:

Buna cine stie cum se descarca melodi de pe fisierulmeu.ro...funda?

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Buna.
Stiu eu.
Decii. in primul rand scrii melodia sus la cauta si dau cauta.
happy
Apoi alegi una dintre optiuni.
Apesi pe ea si trebuie sa astepti vreo 30 de secunde scrie in josul melodiiei.
Apoi dai dowloand. Si gthappy

| DoarOana a răspuns:

Buna Gina,
Intra pe fisierul meu si da la cauta fisiere. Selecteaza "audio" si scrie ce melodie cauti. O sa iti arate multe melodii. Apesi pe una din ele si mai jos o sa vezi "asteapta x secunde". Dupa ce ai asteptat, putin mai jos o sa vezi un buton de download. Apesi pe el, alegi oricare din servere (De obice newhost 1-buton verde) si gata.
Daca nu te descurci te mai ajut helptpu@yahoo.com
Pa, pa

| pattyxx a răspuns:

Pai intri pe fisierul meu.ro etc si scrii acolo la cautare rapida mel cu cine canta asa etc si iti da mai multe rezultate de cautare si tu dai clik pe care vrei si dupa astepti 15 sec.asa si dai la Download si apoi iti apare un dreptunghi verde care tot download scrie si dai clik ...si gatawinking fundita?

| Miky_1180 a răspuns:

E foarte simplutongue,iti cauti melodia dorita sus la cautare,si dupa alesi pe una din variantele de mai joic care o sa iti apara:de ex. ei ieri am cautat catalin josan-vrei nu vrei,am apasat pe primul link de jos care mi-a aparut,iti apare o pagin in care ai mai jos o sageata verde,poti apasa pe ea sa vezi cum suna melodia,ca sa fii sigura ca este cea cauata,iar un pic mai joc, iti apare un timp de asteptare, maxim 50 de secunde,lasi sa treaca,iar dupa te suci un pic mai jos si o sa gasesti un buton galben -portocaliu pe care scrie,, download,, apesi acolo iar dupa o sa te duca in alta pogin aunde o sa iti apara 1, 2 sau chiar 3 butoane verzi acolo nu conteaza pe care il apesi, mrg apesi pe unul din ele si ti sa dowlnoadat melodia dorita...este mai usor de cat pare, pentru ca eu ti-am explicat in amanuntbig grin, sper sa te ajute:p

| Bubless a răspuns:

Intri pe fisierulmeu.ro, apoi chiar sus pe pagina scrie ''cautare rapida'' si in dreapta lui scrii numele melodiei si dai cautare. Astepti sa porneasca si acolo iti va da mai multe melodii. Apesi pe care vrei tu, dar ai grija sa nu fie alta melodie. Astepti sa se incarce si vei gasi undeva jos pe pagina un buton pe care scrie download. Apesi pe el, apoi apesi pe butonul pe care scre downoad de la NewHost si apoi pe butonul save to disk si voilla, ai descarcat melodia.
Incearca sa faci asa step-by-step, cum ti-am zis eu si daca nu reusesti imi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau si iti explic mai amanuntit.
Multa sanatate!