| Brunethha96 a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de la facebook si mi-a sters niste poze foarte importante, am schimbat parola exact inante sa mi-o sparga deoarece cand aveam parola cea veche la fel intra pe contul meu. Ce pot sa fac ca sa nu mai poate sa mi se sparga parola..cum pot lua legatura cu cei de la facebook sa ia o masura. Am pierdut niste poze foarte importante si vreau sa le recuperez! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Accero a răspuns:

Ce e sters, sters ramane, nu cred ca le mai poti recupera, si in orice caz nu usor, dar poti gasi o parola minim 16 caractere, care sa fie imposibil de spart, asta funcctioneaza mereu, incearca 1 data, de 2 ori, nu merge si renuntawinking