| AlexDK a întrebat:

Cititi intreaba pana la capat va rog!
Deci sunt baiat 16ani si caut un job part-time!(sunt din >ConstantaMedgidia)
Cu ce as putea sa ma ocup sa castig niste bani in plus?happy
Ceva ideei sau cunoasteti pe cineva care ma poate ajuta?
Pentru cei care puteti sa ma ajutati add:shikamaru_alex si mai vorbim pe messbig grin
Cine ma ajuta ii dau funda garantat 100%!
P. S. scuze ca am postat intrebarea aici

1 răspuns:
| didii a răspuns:

Ai putea lucra pentru Kaufland, ca eu au nevoie in fiecare

saptamana sa duca cineva ziarele, si am inteles ca te plateste cu

vreo 70 lei pe saptamana,, sau sa plimbi catelusi, sau ai putea sa ai grija

de copiii cuiva pana ce se intoarce acasa din nou.

sau ajutor la Biserica, sa maturi pe acolo.

Sau sa iti faci standuri cu ceva.

Sau ai putea organiza o tombola, in care sa cumperi

lucruri de la 38 +, si sa pui multe bilete cu multe numere, iar cine

are numarul castigator pe bilet, va castiga lucrul respectiv,

desigur, pe un bilet, poti pune pretul 30 de bani, sau ceva de

genul. La inceput vei plati pe lucruri, dar cand ei cumpara bilete

pentru. a castiga un premiu, sansele pot vii la 1 din 1000, depinde cate

bilete false pui.

Sper ca te-am ajutat.

Fundita? puppy dog eyes :*